Vyberte stránku

PremiumBananas

Náš video rezervoár.

Billa: Sustainability

Produkce, Režie, Posprodukce

Pro Billu jsme točili a na základě základního konceptu dovyvinuli spot o tom, jak obchodní řetězec šetří přírodu. Na scéně Holub, holub, slepice a ukázková prodejna Billa v Průhonicích. Dík!

 

Cerva: TV Ad

Koncepce, Scénář, Produkce, Režie, Posprodukce

Cerva dělá všechno pro to, aby se lidé při práci nezranili. A ročně zabrání stovkám tisíců zranění. Práce pro Cervu nám proto dává smysl a jsme na ní hrdí. Točili jsme ve skladech, na stavbě, v autoservisu, na štaflích, v prachu a jiskrách, ve dne i v noc. Dík!

 

Fortuna

Produkce, Posprodukce

Kdo bude prezident? Velká otázka, která visela nad Českem na konci roku 2022. Fortuna umožnila lidem, aby si na svého favorita vsadili. A my jsme měli možnost být u toho. Konkrétně se v rekordním čase zhostit realizace konceptu, natáčení a postprodukce. Celá akce od prvního nápadu až po hotové spoty ve všech myslitelných forámtech proběhla za necelé tři týdny. Češi jsou odborníci na všechno. V PremiumBananas jsme odborníci na produkci!

Reponio

Produkce, Posprodukce

Máte binec v garáži. Už nemusíte. Díky Reponiu. A jak se o Reponiu dozvíte? Díky spotům, co jsme natočili. Easy! 

Ušetřeno

Produkce, Posprodukce

Ušetřeno.cz pomáhá ušetřit. Tak jsme pro ně natočili šetřivé spotu úspornou metodou. Jasné ilustrace a balzové tyčky. Parta profi loutkářů zavřených na den v ateliéru. Nestane se nám každý den, že točíme akční scénu autohavárie tří vozů! 

Gorenje

Koncepce, Scénář, Produkce, Režie, Posprodukce

Gorenje vyrábí lednice, ve kterých se zelenina déle nekazí a zůstává čerstvá. Firma se připojila k sérii vzdělávacích koncertů pro děti na školách a my jsme byli u toho. 

#KulturuNezastavíš na Ukrajině

Koncepce, Produkce, Režie, Posprodukce

Pomáhat je možné různými způsoby. Skupina umělců, sdružených pod heslem #kulturunezastavíš, která se už v dobách lockdownů snažila protlačit kulturu mezi lidi i ve chvílích těžkých a nečekaných, se po začátku války na Ukrajině rozhodla pomoci i tam. Umělci vyjížděli do pohraničních oblastí, aby přinesli radost a odlehčení do dětských domovů i uprchlických táborů Měli jsme možnost vyjet s nimi. A tohle video je svědectví o jedné takové cestě. 

Pomoc sousedům

Koncepce, Scénář, Produkce, Režie, Posprodukce

Když na náš svět zaútočil koronavirus, rychle jsme se rozhodli, že je potřeba pomoct. Ve spolupráci s hercem Jiřím Mádlem jsme vytvořili kampaň, která motivovala k pomoci sousedům. První verzi se podařilo od nápadu ke zveřejnění realizovat během jednoho dne. Postupně přibyly další návody a rady a kampaň byla následně přeložena do slovenštiny a španělštiny.